Artystyczna & funkcjonalna
02/11/2016
Hurrrraaaa – idą Święta!!!
14/11/2016
Show all

Inspiracja poszukiwana

Słyszeliście, że jeżeli ktoś przed Wszystkimi Świętymi zaczyna zajmować się Bożym Narodzeniem, to zgodnie z prawem można go zamordować, a zwłoki wykorzystać na Halloween? Mam nadzieję, że nie, bo w przeciwnym razie już po mnie. Zaczęłam realizować pierwsze w tym roku duże świąteczne zamówienie i to mi przypomniało, że dla garncarza, to już absolutnie najwyższy czas, żeby zdążyć na święta.

…i tu nasuwa się pytanie: co robić? Czy to, co dobrze sprzedało się rok temu? Jak świeże bułeczki rozeszły się ceramiczne Mikołaje,  Anioły większe i mniejsze oraz miski i patery.  I oczywiście okolicznościowe zawieszki.
Wiadomo, że Anioły i Mikołaje trzeba zrobić, bo byłoby mi smutno bez nich, ale może nie całe zastępy anielskie, tylko, powiedzmy, anielski chórek, a skupić się na kubeczkach ze świątecznymi akcentami?
Mam już jedno zamówienie na foremki na lasagne, ale tu występują w świątecznym przebraniu, jako foremki na świąteczny keks.  Może to jest trend na ten rok?
Zaczęłam też robić latarenki na świece i dzwonki do wieńców na drzwi – na razie schną, ale już nie mogę się doczekać szkliwnienia – myślę, że moje nowe złote szkliwo wewnątrz dzwonków będzie piękne…

Zdradźcie, co byście chcieli kupić na święta?

Co chcielibyście dostać? Bądźcie moją inspiracją!

Jeszcze jest czas,żeby zrealizować nawet najbardziej osobiste zamówienia.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *